Już 28 października w hali Atlas Arena w Łodzi odbędzie się Freeland Festival, którego ATB będzie główną gwiazdą. Z tej okazji mamy do rozdania aż 10 darmowych wejściówek! Aby wziąć udział trzeba poprawnie odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Kiedy planowana jest premiera nowego albumu Andrè Tannebergera?

2. Który z kolei będzie to album?

3. Po raz który w tym roku odwiedzi Polskę ATB?

4. Jaka duża impreza ma się odbyć po premierze nowej płyty?

5. Kiedy i gdzie i jak nazywa się ostatnia wydana limitowana kompilacja ATB, na której zaprezentowany był utwór do nadchodzącego albumu?

6. O czym rozmawiałbyś/rozmawiałabyś na spotkaniu z ATB?

 

Wszystkie prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać do 15 października wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać: "Konkurs - ATB". Ze szczęśliwcami skontaktujemy się mailowo.

 

Życzymy powodzenia!

ATB DESTINATION TEAM.

Dziękujemy Dancefield za zgodę na wykorzystanie zdjęć w serwisie. Prawa autorskie do wykorzystanych zdjęć pozostają w firmie Dancefield. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie zdjęć lub tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanie nie jest dozwolone bez wyraźnej zgody wyżej wymienionej firmy.

Realizacja: Seweryn Sildatk